grade

Promocje

Sprawdź wszystkie możliwości kredytowania mieszkania marzeń


Partnerzy

Centra Dekoral Professional tworzą ogólnopolską sieć sklepów producenta
farb, lakierów, impregnatów i systemów ociepleń PPG Deco Polska. Oferuje ona kompleksową gamę produktów uznanych marek: Dekoral Professional, Sigma, Dekoral, Dekoral Fashion, Domalux Professional, Domalux, Drewnochron, Bondex, Cieszynka, Dekoral Gold, gwarantujących szybką realizację każdej inwestycji i najwyższą jakość wykonania.
Nowoczesny i przyjazny wizerunek punktów sprzedaży oraz wysokie standardy obsługi zachęcają do cyklicznych zakupów.
Dla naszych Klientów oferujemy 30% zniżki na zakup farb w sklepach na ulicy
Kwidzyńskiej 8 we Wrocławiu.

Bank BPS S.A. zrzeszając 363 banki spółdzielcze tworzy największe zrzeszenie banków spółdzielczych w Polsce. Ma wyjątkowy profil działalności, ponieważ łączy funkcje banku zrzeszającego oraz komercyjnego. Świadczy szeroki zakres usług dla banków spółdzielczych i równocześnie jest ich partnerem biznesowym i reprezentantem. Dodatkowo poprzez sieć liczącą ponad 60 placówek oferuje konkurencyjne produkty finansowe dla klientów korporacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Specjalizuje się w obsłudze samorządów, rolnictwa, przemysłu rolno-spożywczego, handlu, rzemiosła i turystyki.

Dla naszych klientów salon "ELEMENTS" przygotował kartę rabatową 20%. Oferta obejmuje sklepy we Wrocławiu i Jeleniej Górze. Więcej informacji pod numerem tel +48 509 307 064

ELEMENTS to więcej niż salon łazienek, to również energooszczędne ogrzewanie, odnawialne źródła energii, system instalacji, klimatyzacji i wentylacji a wszystko to połączone z jedyną w swoim rodzaju profesjonalną i kompleksową obsługą. Dzięki naszej wieloletniej współpracy z architektami, projektatami wnętrz oraz firmami instalacyjnymi łatwo i bezstresowo stworzymy dla Państwa wymarzoną łazienkę.

Marka Meble Vox – znana na rynku z oryginalnych rozwiązań do aranżacji wnetrz, producent mebli i artykułów dekoracyjnych, Baby Vox - meble do pokojów dziecięcych, od połowy lat 90- tych lider w eksporcie na rynki europejskie, współpracuje z największymi światowymi producentami mebli dziecięcych.
Firma Meble Vox na ulicy Braniborskiej oferują dla Klientów firmy D.P.I. Malachit 5% zniżki na zakup mebli oraz 10% na elementy dekoracyjne.
info

OBSŁUGA GWARANCYJNA

Szanowni klienci, chcemy zapewnić Państwu najwyższy standard obsługi na każdym etapie zakupu wymarzonego mieszkania na naszych inwestycjach. Prosimy o informowanie nas o jakichkolwiek nieprawidłowościach, które udało się Państwu zauważyć.

reklamacje@dpimalachit.pl

Warunki rękojmi:

- po 5 latach od daty protokolarnego przekazania przedmiotu umowy na konstrukcję budynku

- po 2 roku od daty protokolarnego przekazania przedmiotu umowy na pozostałe elementy wyposażenia i wykończenia, z uwzględnieniem gwarancji udzielonej przez producenta. 

Procedura zgłaszania usterek:

Reklamację należy zgłaszać wyłącznie na adres mailowy : reklamacje@dpimalachit.pl

W terminie do 14 dni od dnia zgłoszenia reklamacji Deweloper jest zobowiązany wysłać odpowiedź o uznaniu reklamacji lub o odmowie uznania reklamacji oraz o przyczynach odmowy.

W terminie 30 dni od dnia zgłoszenia reklamacji, Deweloper usuwa uznane przez siebie usterki lub wady lokalu mieszkalnego. Jeżeli mimo zachowania należytej staranności Deweloper nie usunie usterki w powyższym terminie, może wskazać odpowiedni, inny termin usunięcia ich wraz z uzasadnieniem opóźnienia.

Deweloper zastrzega również że, ze względów technologicznych i budowlanych okres 30 dni na wykonanie reklamacji może ulec zmianie.