Malachit

Osiedle Sami Swoi - tanie mieszkania w Dobrzykowicach

Osiedle Sami Swoi w Dobrzykowicach to jedna z naszych czołowych inwestycji. Bloki zlokalizowane są na rogu ulic Brylantowej i Szafirowej i Złotej , które w bezpośredni sposób łączą się z główną ulicą miejscowości, tj. ulicą Stawową. Na całościowy kształt inwestycji składać się będzie aż osiem budynków w zabudowie wielorodzinnej. Każdy z nich wyposażony będzie w przestronne windy i garaże.

Budynki C, D i E oferują aż 288 mieszkań dwu- i  trzypokojowych. Te, które zlokalizowane będą na parterze wyposażone będą w ogródki, zaś te z wyższych kondygnacji – balkony. W centralnej części osiedla, czyli dziedzińcu, umieszczony zostanie plac zabaw dla dzieci oraz  miejsca postojowe.
Dodatkowo, w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się  przystanek autobusowy, który zapewnia swobodną komunikację z centrum Wrocławia.

Komfortowe mieszkania od dewelopera

Osiedle Sami Swoi to idealna ostoja dla każdego, kto poszukuje mieszkania od dewelopera w nowym budownictwie w okolicach Wrocławia. Dogodne położenie, komfortowe lokale i kameralna, niska zabudowa z licznymi udogodnieniami to niepodważalne atuty inwestycji.

Wierzymy, ze nasze osiedle pod Wrocławiem stanie się rajem dla rodzin oraz osób, które szukają ucieczki od wielkomiejskiego zgiełku, ale nie chcą całkowicie rezygnować ze wszystkich dobrodziejstw miasta. Jeżeli więc szukają Państwo mieszkania w nowym budownictwie, to znaleźliście się w idealnym miejscu. Proponujemy atrakcyjne ceny i interesujące promocje!

Niska cena, wysokie standardy

Niska cena nie oznacza niskich standardów. Dokładamy wszelkich stań, aby nasze mieszkania były nie tylko dobrze zaprojektowane, ale również spełniły wymagania naszych klientów.